Start Aktualności

PostHeaderIcon VI "Integracyjny Andrzejkowy Turniej Kręglarski"

     W piątek 30 listopada wybraliśmy sie do Gniezna gdzie mogliśmy uczestniczyć w VI "Integracyjnym Andrzejkowym Turnieuj Kręglarskim" w klubie NEST. 

      Razem z nami uczestniczyły placówki z WTZ Kłecko, Środa Wlkp., Kalisza, Ruda Komorska, SOSW Kłecko oraz SOSW nr 2 Gniezno.    Każda drużyna kręglarska składała się  z pięciu graczy. O sile naszej drużyny stanowili: Dorota, Kasia O., Kasia S., Grzesiek oraz Radek..

      Rozgrywki sportowe odbywały się w 2 turach. W tym samym czasie pozostałe osoby oddawały się tanecznym szaleństwom na parkiecie lub też mogły porozmawiać przy napoju i smacznej kanapce w miłej scenerii części klubowej „NESTU”. Rozgrywki, które przebiegły w atmosferze fair play, były bardzo wyrównane. Ostatecznie na podium stanęły zespoły z SOSW nr 2 Gniezno (I miejsce – 337 pkt.), WTZ Ruda Komorska (II miejsce – 318 pkt.)oraz WTZ Środa Wlkp. (III miejsce – 315 pkt.). Serdecznie gratulujemy ! Nie wolno też zapomnieć, że wspólny mecz zagrali ze sobą instruktorzy. Organizatorzy turnieju, czyli kadra WTZ Gniezno zmierzyła się z drużyną „Reszty Świata” w skład, której wchodzili instruktorzy z pozostałych placówek - w tym również dwójka naszych pracowników.  Rywalizowaliśmy łeb w łeb i dlatego też konfrontacja kadrowa zakończyła się remisem.

 
Warsztat Terapii Zajęciowej
mod_vvisit_counterDzisiaj143
mod_vvisit_counterWczoraj283
mod_vvisit_counterTen tydzień143
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1748
mod_vvisit_counterTen miesiąc3683
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6549
mod_vvisit_counterWszystkich1005325
Zobacz również
Reklama